Darmowa dostawa przy zakupie od 50 zł

Kovalite
Koszyk 0
Konto

O nas

kovalite-logo-onas.png

manifest?


Istnieje różnica między byciem samcem a byciem mężczyzną. Dzisiejsza rzeczywistość przesuwa rolę mężczyzny w rozpędzonym jak spieniony nosorożec świecie. Faceta nie definiuje waga, jaką może podnieść, ilość numerów w jego czarnym notesiku czy liczba tłoków pod maską. Chcemy żyć zdrowo, jeść zdrowo i wyglądać zdrowo. Chcemy akceptować, tolerować, wyróżniać się i przynależeć. Chcemy klasyka z dystansem, poetę w kapturze, faceta bez etykietek. Chcemy dobrego stylu. Każdego dnia. Nie w piątek wieczorem czy niedziele przy obiedzie. Chcemy ciekawskich, sięgających po coś nowego.


Chcemy dobrego stylu.


Na tej bazie powstało Kovalite. Jesteśmy marką lifestyle'owa z akcesoriami dla współczesnego mężczyzny. Wypełniamy pustą lukę dla facetów szukających produktów poza dobrze znaną ofertą sklepową, nie bojących się produktów dobrej jakości, ale bez przebierania wśród marek wszystkim dobrze znanych. Stylistyka nadchodzących kolekcji Kovalite to selekcja modeli wyprzedzających ofertę sklepową na rynku europejskim. Kovalite oferuje ulepszenie Twojego stylu w najprostszy możliwy sposób: dostarczenie funkcjonalnego produktu codziennego użytku, łączącego w sobie najnowsze stylowe wzornictwo oraz rozwiązania oparte na najnowszych światowych trendach.


kto?


Kovalite to inicjatywa rodzinna. Kolektyw sióstr, braci i szwagrów. Profesjonalistów w dziedzinie zarządzania, budowania marki oraz e-commerce, którzy zauważyli brak odpowiedniego potraktowania tematu codziennego stylu nowoczesnego mężczyzny. Pomysł na zaadresowanie takich potrzeb rodził się na dwóch kontynentach, między naszymi dwoma domami – Gdańskiem, naszą centralą oraz Szanghajem, coraz częściej konkurującym o prym w dyktacie światowych trendów. W tej wybuchowej mieszance budujemy coś nowego i świeżego rozpoczynając od podstawowej oferty dla stylowego obywatela Europy.


skąd?


Kovalite to gra słowem Kowelin (Covellite). Kowelin jest ważną rudą miedzi, atrakcyjnym i poszukiwanym kamieniem kolekcjonerskim, czasami używanym jako kamień dekoracyjny. Bardzo męski minerał, rzadki, pożądany, ale nie luksusowy ani specjalnie efektowny. Kowelin może mieć wiele zastosowań ozdobnych. Rodzaj kamienia, który świetnie reprezentuje właściwości mody dla mężczyzn z klubu Kovalite.

Bądź czujny. Dopiero się rozkręcamy! #LevelUpYourLife!